Skip to content
renginiu vedejas

APIE MANE

„Į darbą– kaip į šventę“

Tai žodžiai, kurie kažkada buvo ištarti juoko forma, tačiau tapo mano moto ir lydi mane jau ne vienerius metus.

Mano pažintis su renginiais ir visu pramogų pasauliu prasidėjo, kai buvau dar visai jaunuolis: įvairūs muzikiniai, aktoriniai ir šokių būreliai, užklasinė veikla savanorystės, o vėliau ir darbas įvairiose poilsio ir sporto stovyklose, vakarėlių, diskotekų moksleiviams organizavimas ir jų vedimas.

Baigęs vidurinę, pradėjau organizuoti ir vesti šimtadienius ir įvairias studentiškas šventes. Vėliau prasidėjo darbas, televizijoje, naktiniuose klubuose, šokių trenerio darbas šokių studijoje „Me Gusta“. Savo karjerą šiuo metu tęsiu vesdamas ir organizuodamas privačius ir viešus renginius: vestuves, jubiliejus, krikštynas, įmonių renginius, sąskrydžius ir kitus renginius.

Taip bėgant laikui ir kaupiantis patirties bagažui, jaučiuosi vis stipresnisir labiau įgudęs renginio vedėjas. Anot danų fiziko ir Nobelio premijos laureato Niels Bohr: „Ekspertas – tai žmogus, labai siauroje srityje padaręs visas įmanomas klaidas“. Nors iki tokio eksperto man dar tikrai yra kur tobulėti, su kiekvienu renginiu aš įgaunu vis daugiau naujos patirties ir lavinu visus renginio vedėjui reikalingus įgūdžius.

Esu tikras, kad mano gyvenimo pasirinkimai ir kitos aplinkybės nulėmė mano sprendimą tapti renginių vedėju (nors, tiesą sakant, manau, kad ši profesija pasirinko mane!). Savo sukauptomis žiniomis labai noriu pasidalinti su Jumis, padėdamas išpildyti Jūsų renginių vizijas ir įgyvendinti idėjas.